Rodinný penzion v srdci Jizerských hor

Vítejte v Penzionu pod kopcem, moderním rodinném ubytování uprostřed čisté krajiny Jizerských hor. Penzion je zasazen na okraj obce Janov nad Nisou a je tak skvělým výchozím bodem pro běžkařské i cyklistické výlety. Klidné okolí penzionu přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. V bezprostřední blízkosti ubytování se nenachází žádná frekventovaná komunikace, nemusíte se proto strachovat o Vaše nejmenší. U nás mají dostatek prostoru pro svoje velká dobrodružství!

Ubytování

Svým hostům nabízíme ubytování v přízemí rekonstruovaného rodinného domku. Ubytovat se můžete v apartmánu o dvou neprůchozích ložnicích s celkovou kapacitou 8 osob, nebo samostatném studiu pro 2 osoby, které je vhodné pro páry nebo jednotlivce. V celém penzionu je zdarma k dispozici připojení k vysokorychlostnímu internetu. Obě varianty ubytování zahrnují vlastní sociální zařízení, kuchyňku a televizi. Svým hostům rádi zdarma zapůjčíme dětskou postýlku a židličku.

  • Apartmán - slide 1
  • Apartmán - slide 2
  • Apartmán - slide 3
  • Apartmán - slide 4

Stylový apartmán se skládá ze dvou ložnic, velké koupelny s vanou a sprchovým koutem, dalšího sociálního zařízení, a společenské místnosti s kuchyňkou. Kapacita ubytování je celkem 8 osob + dětská postýlka, kterou vám zdarma zapůjčíme.

Detail ubytování Rezervovat
  • Studio - slide 1
  • Studio - slide 2

Jednoduché ubytování s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem doporučujeme pro aktivní páry a jednotlivce, kteří k nám míří za sportem či turistikou.

Detail ubytování Rezervovat

Aktivity pro každé počasí

Nudit se u nás rozhodně nebudete! Malým i velkým návštěvníkům nabízíme různorodé vyžití. Na své si přijdou jak milovníci letních i zimních sportů a turistiky, tak rodiny s dětmi. Součástí ubytování je možnost využívat rozlehlé zahrady, pískoviště, venkovního ohniště a v letních měsících i koupání v bazénu.

Lyžování

Cyklistika

Vodní sporty

Turistika

Kultura

Památky

Gastronomie

Sport